Možná hledáme právě Vás!

Naše společnost je již více než 30 let významným výrobcem prvků pro odpadní systémy a bez šikovných zaměstnanců by to nešlo! Nahlédněte pod pokličku vybraným pozicím a neváhejte nám poslat svůj životopis! Rádi se potkáme s každým z vás! 

 

Všechny naše týmy jsou momentálně plně obsazeny. Máte-li zájem nás i přes to zkontaktovat a představit se, neváhejte poslat svůj životopis na info@plastbrno.cz

SEŘIZOVAČ/KA VSTŘIKOLISŮ


Seřizování lisů, programování pracovišť, kontrola výrobků, obsluha vysokozdvižných vozíků i jeřábů. To je jen krátký výčet toho, co je denní chleba každého našeho seřizovače. Po zadání výrobního příkazu vedoucím výroby je seřizovač první osobou, která začne konat všechny kroky k tomu, aby byl výrobek vyroben včas a v požadované kvalitě.

 


 

LISAŘ/KA PLASTU

Na této pozici si jako ryba ve vodě libují manuálně zruční jedinci. Každý kus, který vstřikolis nalisuje, je třeba řádně zkontrolovat a současně jej i doplnit o další komponenty, jednoduše zhotovit celý výrobek. Skládání jednotlivých kusů do sebe, lepení, balení, odvádění hotové výroby — to jsou úkony, které tuto pozici vystihují nejlépe.

 


 

SKLADNÍK/CE

Od stroje přes sklad až k zákazníkovi. V tomto procesu hrají naší skladníci absolutně klíčovou roli.

Naskladnění výrobků a příprava objednávek dle zadaných příkazů, a to všechno rychle a kvalitně. Šikovné ruce tady mají velký prostor pro seberealizaci. A v našem novém moderním expedičním skladu i čisté a moderní pracovní prostředí.

 


 

NÁSTROJAŘ/KA-ÚDRŽBÁŘ/KA

S nástroji jsou jedna ruka a obrábění, broušení či běžná údržba je pro ně jasná věc. Pro to, aby nám produkce šla pěkně od ruky, je nutné, aby naše formy byly v naprostém pořádku. O to se denně stará tým pracovníků z nástrojárny, kteří se nebojí pro nejlepší výsledek trochu ušpinit.